Dekorasyon Sitesi
baumax Bodrum açıldı
27 Ağustos 2011  - Haber: Yapı Haberleri
baumax Bodrum açıldı
Avusturyalı dev yapı marketi bauMax, Türkiye’deki dördüncü mağazasını Bodrum Ortakent’te açtı. bauMax, faaliyet gösterdiği en büyük ülke olan Türkiye’de, uzun vadede 30 market hedefliyor. Yer aldığı her ülkede ulusal ve yerel tedarikçileri mutlaka destekleyen bauMax, Türkiye’deki marketlerindeki ürünlerin yüzde 75’ini Türkiye’den sağlıyor. Böylece sadece ticarette değil, sanayi işletmelerinde de yerli istihdamı güvence altına alan bauMax, bununla birlikte tedarikçiye Türkiye pazarının sınırlarını aşan bir işbirliği de sunuyor.

Ege’nin en büyük yapı marketi Bodrum‘da

bauMax İzmir ve 15 bin m² satış alanına sahip bauMax Bodrum ile birlikte Ege’nin en büyük yapı marketi olduğunu belirten bauMax Türkiye Genel Müdürü İbrahim Ayan “Hep ucuz en ucuz“ sloganı ile tüm bauMax marketlerinde 30 bin üründe sürekli en ucuz fiyat garantisi verdiklerini ve Bodrum mağazalarında 100 kişilik bir ekip ile müşterilere kusursuz hizmet sunmak için hazır olduklarını belirtti. Türkiye’de “Fiyat Lideri“ olarak kendisini konumlandıran bauMax’ın, “Fiyat Kontrol Timi“nin müşterilerine sürekli en ucuz fiyatı sunabilmek için çalıştığını vurgulayan İbrahim Ayan, bir üründe daha ucuza bir fiyat bulunduğunda, ürünü fiyatından yüzde 15 daha ucuza verdiklerini ifade etti. Ayan sözlerine şunları ekledi; “bauMax’ın “Hep ucuz en ucuz“ sloganıyla hayata geçirdiği her gün en ucuz fiyat politikası Samsun, İzmit ve İzmir müşterileri tarafından kabul gördü. En iyi fiyat, en geniş ürün çeşitliliği ve de en iyi hizmeti şimdi Bodrum halkının hizmetine sunmak için buradayız. Bodrum’lular bauMax sayesinde iyi hizmetle tanışacaklar dedi“. Bodrum’un potansiyeline çok inandıklarını belirten İbrahim Ayan,“ Bodrum‘un özellikle yaz aylarında bir milyonu aşan nüfusuyla, ortaya çıkan yapı ürünleri ihtiyacına cevap vermek amacıyla bölgeye yatırım yaptıklarını ifade ederek diğer üç mağazadaki satış hedeflerine Bodrum‘da da ulaşacaklarını söyledi“.

Türkiye’de tek rakibimiz yine kendimiz

Türkiye’de dördüncü mağazalarını Bodrum’da açmaktan çok mutlu olduklarını belirten bauMax Türkiye Genel Müdürü İbrahim Ayan, “2010 yılında Samsun ve İzmit’te ve ardından bu yıl İzmir’de açtığımız marketlerimizdeki sonuçlardan oldukça memnunuz. Yapı market sektöründe rakip olarak kendimizi görüyoruz. Bu bakış açısıyla da sürekli pazarın şartlarına uygun olarak kendimizi geliştiriyoruz dedi“.

Türk halkının taleplerine uygun hizmetler bauMax’ta

bauMax uluslararası bir firma olmakla birlikte girdiği her ülkede, ürün ve hizmet seçimini yaparken mutlaka ülkenin ve de bölgenin istek ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor. bauMax her ne kadar DIY (kendin yap!) felsefesinin öncülerinden bir yapı market olsa da, tamirat ve tadilat işleri ile uğraşmak istemeyenlere markette vereceği hizmetlerle destek oluyor. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen hizmetler ise nakliye ve montaj hizmetleri. Müşteriler markete geldiklerinde uzman personel kendilerine ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü konuda destek oluyor. Müşteriler eğer isterlerse ürünleri evlerine kadar teslim edilip uzman “Hazır Usta“ ekibi tarafından tüm kurulum ve montajlar gerçekleştiriliyor.


Okuyucu Yorumları
Bu haberi paylaşın
Haber Etiketleri
Ev Dekorasyonu Alışveriş
En çok okunan yapı haberleri En çok okunan yapı haberleri
Son bir hafta içinde en çok okunan yapı haberleri
Yapı Haberleri Facebook Yapı Haberleri Twitter Yapı Haberleri Google Plus Yapı Haberleri Tumblr Yapı Haberleri Youtube Yapı Haberleri Blogger Yapı Haberleri RSS
Yapı Haberleri - Yapı sektörü, inşaat sektörü, emlak, konut, gayrimenkul projeleri ve mimarlık haberleri © 2010 - 2016