Dekorasyon Sitesi
Masko TV ve Duvar Üniteleri Evleri Değiştiriyor
20 Ekim 2010  - Haber: Yapı Haberleri
Masko TV ve Duvar Üniteleri Evleri Değiştiriyor
Serinleyen havalarda kapalı mekânları yeniden keşfetmenin zamanı geliyor. Evde arkadaş toplantıları ve eğlenceli vakitlerin yaşandığı bu dönemde, oturma odasında oluşturacağınız teknoloji ve konforun uyumlu birlikteliği, sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarına çözüm oluyor. Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, hayatınızın en keyifli ve mutlu anlarını geçirdiğiniz evlerinizde, yaşam alanınızın düzenini kurarken size en büyük desteği ve kolaylığı sağlıyor. MASKO, TV Ünitesi seçenekleri ile farklı zevk ve ihtiyaçlara çözüm sunuyor.

Son yıllarda değişen tüm trendler ve minimalist bakış açıları, koltuk ve yemek odası takımlarının duruşunu televizyonlara göre belirler duruma geldi. Oturma odasında bulunan dolaplar, televizyonların hem ağırlığını hem de ölçülerini içerisinde barındıracak şekilde tasarlanır oldu. Evlerde yeni yeni kendini göstermeye başlayan farklı televizyon seçenekleri ise kendilerine has yeni bir mobilya tarzları yaratıyor. Tüm bu trendlerle birlikte değişen hava koşulları da herkesin evlerinde daha fazla huzur aramalarına neden oluyor. Modern ve fonksiyonel TV – Duvar üniteleri ile kendi tarzınızı oturma odasında yaşattıran MASKO, alternatif renk seçenekleri, oturma gruplarının konforu ile fonksiyonelliği bir arada sunuyor. MASKO’da ortalama 450 mağazada tüketici ile buluşan TV ve duvar üniteleri, herkesin kendi evinde sinema keyfinin en heyecanlı anlarını yaşamasına yardımcı oluyor.

Evin kendi tarzı, kendi stili ya da plazma TV modeli ne olursa olsun, MASKO Mobilya Kenti’nde mutlaka eve özel tasarlanmış bir TV Ünitesi bulmak mümkün. MASKO’da yaklaşık 450 mağazada uygun fiyat aralığında, peşin fiyatına, uzun vade seçenekleriyle bu ürünlere ulaşılabiliyor.

Zanaatkarın sesi MASKO Mobilya Kenti, üstün kalitedeki estetik ve fonksiyonel tasarımlı mobilya ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgiyi www.masko.com.tr adresinden ya da 444 1 675 numaralı telefondan alabilirsiniz.


Okuyucu Yorumları
Bu haberi paylaşın
Haber Etiketleri
Ev Dekorasyonu Alışveriş
En çok okunan yapı haberleri En çok okunan yapı haberleri
Son bir hafta içinde en çok okunan yapı haberleri
Yapı Haberleri Facebook Yapı Haberleri Twitter Yapı Haberleri Google Plus Yapı Haberleri Tumblr Yapı Haberleri Youtube Yapı Haberleri Blogger Yapı Haberleri RSS
Yapı Haberleri - Yapı sektörü, inşaat sektörü, emlak, konut, gayrimenkul projeleri ve mimarlık haberleri © 2010 - 2016