Dekorasyon Sitesi
Marmara Park AVM inşaatı başladı
2 Mart 2011  - Haber: Yapı Haberleri
Marmara Park AVM inşaatı başladı
ECE Türkiye tarafından Beylikdüzü-Esenyurt bölgesinde hayata geçirilecek olan yeni alışveriş merkezi projesi Marmara Park’ın inşaatına başlandı.

Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığıyla gerçekleştirilen Marmara Park AVM, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat iş birliği ile hayata geçiriliyor. Toplam yatırım bedeli 200 milyon Euro olan Marmara Park 4 bin kişiye istihdam olanağı da sağlayacak.

Arsayı 5 yıl önce garanti altına aldıklarını belirten ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Bu bölgenin doğru bir alan olduğunu düşünüyorum. 5 yıl önce yine doğru yerdi ama doğru zaman değildi. Bu yüzden projemizi şimdi başlatıyoruz.” diye konuştu.

Marmara Park hakkında bilgi veren Ece Grubu Bulgaristan, Yunanistan, Hırvatistan, Romanya ve Türkiye’den Sorumlu Bölge Müdürü Yurdaer Kahraman da, “Proje galaksi konsepti ile yapılacak. İçinde 250 mağaza olacak. Projenin yapımını Kayı İnşaat üstlendi. Marmara Park’ı 2012 Ekim ayında bitirmiş olmayı amaçlıyoruz” dedi. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu da, “Bölgemize önümüzdeki 3 yıl içerisinde alışveriş merkezi akını olacak” dedi.


Okuyucu Yorumları
Bu haberi paylaşın
Haber Etiketleri
Ev Dekorasyonu Alışveriş
En çok okunan yapı haberleri En çok okunan yapı haberleri
Son bir hafta içinde en çok okunan yapı haberleri
Yapı Haberleri Facebook Yapı Haberleri Twitter Yapı Haberleri Google Plus Yapı Haberleri Tumblr Yapı Haberleri Youtube Yapı Haberleri Blogger Yapı Haberleri RSS
Yapı Haberleri - Yapı sektörü, inşaat sektörü, emlak, konut, gayrimenkul projeleri ve mimarlık haberleri © 2010 - 2016