Dekorasyon Sitesi
MMO İzmir Şubesi seçimleri tamamlandı
30 Ocak 2012  - Haber: Yapı Haberleri
MMO İzmir Şubesi seçimleri tamamlandı
Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi 26. Genel Kurul ve Seçimleri, 29 Ocak Pazar günü yapılan yönetim kurulu seçimiyle tamamlandı.

Kurulduğu günden bu yana şube yönetiminde bulunan Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri’nin oluşturduğu tek listeyle gidilen seçimler dolayısıyla sabah erken saatlerden itibaren MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’ne gelen Oda üyeleri, İzmir Salonu’nda kurulan sandıklarda oy kullandı. Oda üyeleri oy kullanırken, birçok üyenin seçimlere birlikte geldiği eş ve çocukları da seçimler kapsamında organize edilen film gösterimi, çocuklar için animasyon etkinliği ve karaoke gibi sosyal etkinliklerle zaman geçirdi. Saat 17.00’de sona eren oy kullanma işleminin ardından oy sayımına geçildi. Yapılan sayım sonucunda toplam 1292 üyenin oy kullandığı tespit edilirken, 1285’i geçerli sayılan oyların 1216’sını Çağdaş Demokrat Makina Mühendisleri listesi aldı. MMO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özsakarya, seçimlerin ardından şube üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederken, “Bir demokrasi şenliği havasında geçirdiğimiz seçimlerin ardından üyelerimiz bizi bir kez daha yönetime layık gördü. 26. dönemde de ‘birlikte üretme, birlikte yönetme’ anlayışıyla sürdüreceğimiz çalışmalarımızı bir ileri aşamaya taşımak için üyelerimizin de görüş, eleştiri ve önerilerini bekliyoruz” şeklinde konuştu. MMO İzmir Şubesi 26. dönem yönetim kurulu görev dağılımını bu hafta yapılacak toplantı sonrasında belirlenecek.

MMO İzmir Şubesi’nin 26. Dönem Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Asıl Üyeler:

Mehmet Özsakarya
Güniz Gacaner
Melih Yalçın
Yüksel Yaşartekin
Cesim Duruk
Tayfun Çaylan
Amaç Sarıgülü

Yedek Üyeler:

Necmettin Çetinköprülü
Mehmet Aygün
Bülent Deveci


Okuyucu Yorumları
Bu haberi paylaşın
Haber Etiketleri
Ev Dekorasyonu Alışveriş
En çok okunan yapı haberleri En çok okunan yapı haberleri
Son bir hafta içinde en çok okunan yapı haberleri
Yapı Haberleri Facebook Yapı Haberleri Twitter Yapı Haberleri Google Plus Yapı Haberleri Tumblr Yapı Haberleri Youtube Yapı Haberleri Blogger Yapı Haberleri RSS
Yapı Haberleri - Yapı sektörü, inşaat sektörü, emlak, konut, gayrimenkul projeleri ve mimarlık haberleri © 2010 - 2016